شهرداری نراق

پرتال موقت اطلاع رسانی شهرداری نراق

مانور آتش نشانی در شهر برگزار گردیدامروز هفتم مهر روزآتش نشان  به همت پرسنل سختکوش واحد آتش نشانی شهرداری مانورمهار آتش در دو مدرسه شهر برگزار گردید .

 آتش نشانان در این برنامه ضمن ارائه توضیحات لازم برای دانش آموزان در مواقع ایجاد حریق بخصوص حفظ خون سردی و آرامش  و تماس با شماره 125 آتش نشانی  تذکراتی بابت پیشگیری ایجاد حریق و جلوگیری از افزایش آن ارائه و به دانش آموزانی که به سوالات درست پاسخ دادند هدایایی تقدیم کردند  .

در این مراسم  از آتش نشانان شهر از طرف مدیران مدارس و انجمن اولیا و مربیان با تقدیم لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد  .

مرادی شهردار نراق در جلسه مشترک با پرسنل واحد آتش نشانی شهرداری ضمن تبریک این روز  کار آتش نشانان را سخت ، طاقت فرسا و پر خطر عنوان کرد  که دائما با استرس و فشار های روحی روانی همراه است . ایشان از خانواده آتش نشانان هم برای تحمل سختی ها و استرس های ناشی از این شغل تقدیر و تشکر کرده و اعلام داشت حفظ جان و در ادامه مال مردم برای ما یک  واجب الهی  است ،لذا باید بتوانیم در حد بضاعت و توان وامکانات موجود  این ماموریت سازمانی را  به درستی انجام داده و از انتقاد های غیر کارشناسانه ،  غیر اصولی   و نا صحیح نباید رنجیده خاطر شویم و نباید در کیفیت ارائه خدمت ما به شهروندان  تاثیر داشته باشد.    

شهردار نراق از اجرای طرح آتشنشان افتخاری که توسط واحد آتش نشانی ارائه شده بود استقبال و اشاره کرد : آموزش شهروندان  بخصوص جوانان علاقه مند می تواند هزینه های جانی و مالی خسارت های ناشی از حریق و حوادث را کاهش دهد  و بستری خواهد بود جهت مشارکت شهروندان در اداره امور شهر و آشنایی با سختی کار عملیات اطفاء حریق  بخصوص در مواقع ایجاد بحران .

تاریخ ارسال: دوشنبه 7 مهر 1393 ساعت 11:50 | نویسنده: م. مرادی نراقی | چاپ مطلب
نظرات (1)
دوشنبه 7 مهر 1393 21:13
هادی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام و درود برشما و پرسنل زحمتکش شهرداری شهر نراق،به ویژه مامورین آتش نشانی شهر نراق.
ا
پاسخ:
سلام . درود بر شما جوان فهیم و با معرفت شهر که از آتش نشانان یاد کردی
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد